biz kimiz
ekibimiz
Gülgün TEKİNDUR

Gülgün TEKİNDUR 1966 İstanbul doğumludur. Üsküdar Amerikan Kız Lisesi’ni 1984 yılında bitirdikten sonra, 1988 senesinde lisans derecesini alacağı Boğaziçi Kimya Mühendisliği bölümüne devam etti. 1988-1990 yılları arasında yüksek lisansını University of South Florida Üniversitesinde tamamlayarak MBA derecesine burslu olarak hak kazandı.

Tekindur, 20 senedir Türkiye ve Avrupa’da İnsan Kaynakları alanında çeşitli seviyelerde, ve çeşitli kültürlerle çalıştı, ve eğitimler gerçekleştirdi. Hızlı tüketim ve parakende sektörlerinde, Türkiye ve Avrupa’da 10 seneyi aşkın süre üst düzey İnsan Kaynakları yöneticiliği yaptı.

İlk koçluk eğitimine 1992de Brüksel’de katılan Tekindur, hem kurumsal kariyerinde hem de 2006’dan sonra başladığı İnsan Kaynakları swissintime.com Danışmanlığı kariyerinde kurumsal gelişim koçluğu alanlarına odaklandı. Tekindur, hem Türkiye’de hem de Avrupa’da İnsan Kaynakları alanında birçok yeni ve önemli projelerle çalıştığı şirketlerin iş sonuçlarına katkıda bulundu ve çalıştığı veya danışmanlık hizmeti verdiği şirketlerde İnsan Kaynakları’nın stratejik İş Ortağı olarak konumlanmasını sağladı. Gülgün Tekindur, deneyimli bir İnsan Kaynakları danışmanı, eğitimci ve koç olarak Navitas bünyesine 2012 yılında katıldı.

İş hayatına Unilever’de İnsan Kaynakları Eğitim ve İdari İşler sorumlusu olarak başladı. 3 sene görev yaptığı Unilever’de İnsan Kaynakları Departmanı’ndan sonra 1 sene de Pazarlama Departmanı’nda Ürün Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. 1994 yılında Levi Strauss Türkiye şirketinin İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak İnsan Kaynakları kariyerine bir Tag Heuer Replica daha ayrılmamak üzere geri döndü.

Tekindur, Levi Strauss Türkiye’de başlayan Levi’s kariyerine, önce Brüksel’de tüm Avrupa Tedarik Ziniciri Departmanından sorumlu İnsan Kaynakları Direktörü olarak, sonra da hem Brüksel’de hem de Amsterdam’da tüm Avrupa Pazarlama Departmanından sorumlu İnsan Kaynakları Direktörü olarak 3.5 sene devam etti. Bu süre zarfında içlerinde yeniden yapılanma, değişim yönetimi, performans ve gelişim koçluğu, değerlendirme Breitling Navitimer Replica Watches merkezi yönetiminin de olduğu çeşitli Stratejik İnsan Kaynakları alanlarında katkıda bulundu.

Türkiye’ye 2002 yılında geri döndü, ve sonrasında Cheap Replica Hermes Handbags 2006 senesine dek Danone Türkiye’nin İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı olarak çalıştı. Tekindur’un bu seferki öncelikleri arasında stratejik şirket birleşmesinin İnsan Kaynakları parçasının yönetilmesi, yetenek çekme programının hayata geçirilmesi, yeniden yapılanma, ve yedekleme planı çerçevesinde stratejik işe alımların gerçekleşmesi bulunmaktaydı.

Tekindur, 2006dan beri çeşitli sektörlerden yerli ve yabancı şirketlere İnsan Kaynakları alanında danışmanlık, eğitim ve kurumsal koçluk konularında destek vermektedir.
 

biz kimiz
Copyright © 2018 | Powered by