biz kimiz
ekibimiz
Taylan Özgür ÇELİK

Taylan Özgür ÇELİK 1970 doğumlu. 1992 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünde lisans eğitimini tamamladı.
Lisans eğitiminden sonra askerlik hizmetini tamamlayana kadar İzmir-Seferihisar’da 480 yataklı bir tatil köyünde DJ ve animatör olarak çalıştı.
Askerlik hizmetini tamamlamasının ardından İzmir’de ilaç sektörüne Tıbbi Mümessil olarak adım attı ve 2006 yılında İstanbul’a gelmek üzere ayrılana kadar İzmir’de Tıbbi Mümessil ve Bölge Müdürü olarak çalıştı.
Ekim 2006’da İstanbul’a gelerek 6 yıl boyunca sırasıyla, yine ilaç sektöründe Satış Müdürlüğü, Grup Ürün Müdürlüğü ile Satış ve Pazarlama Müdürlüğü görevlerinde bulundu. İlaç sektöründe geçirdiği 17 yılda üç farklı firmada ve farklı tedavi alanlarında çalıştı.
Koçluk eğitimi ile 2003 yılında tanıştıktan sonra farklı kişi ve kurumlardan aldığı çok sayıdaki koçluk eğitiminden edindiği becerileri birlikte çalıştığı ekibine başarıyla uyguladı.
2010-2011’de gönüllülük temeliyle özel bir eğitim kurumunda değişik meslek gruplarında iş yaşamına yeni başlayan gençlere çeşitli eğitimler verdi.
2011’de Tiyatro Yönetmeni-Oyuncu-Clown Hakan Yavaş’tan ‘’Clown Sanatı ve Yaklaşımı’’ eğitimini aldı. “Bu eğitim ile içimdeki komiğimi yeniden buldum” diyen Taylan Özgür ÇELİK, Türkiye’de ilk kez açılan okulun ilk mezunlarından biri oldu.                                                                                                                                               
Kasım 2012’den bu yana Navitas bünyesinde Eğitim-Yönetim Danışmanı olarak çalışmakta olup Yönetici Koçluğu, Satış Takımı Koçluğu ile Kariyer ve Performans Koçluğu yapmaktadır.
Yönetim, liderlik, koçluk eğitimlerinin yanı sıra; iletişim, satış, müzakere ve güçlü takımlar yaratma konularında eğitimler vermektedir.
Gülümse/t/meyi yaşam biçimi haline getiren Taylan Özgür ÇELİK; gezmeyi,mo-watches.com yemeyi, içmeyi, okumayı-yazmayı çok sever. Mekanist.net gurularından olup damağına takılanlar ile ilgili yorumlar yazar. Ayrıca ‘’sevdim’’ ve ‘’yazdım’’ dediklerini kişisel blog sayfasında paylaşmaktadır.

http://taylanca35.blogspot.com/

https://twitter.com/Taylanca


 

biz kimiz
Copyright © 2018 | Powered by