biz kimiz
ekibimiz
Çiğdem ABİŞ

Cumhuriyet Üniversitesi Hemşirelik Yüksek Okulu Bölümü’nden mezun olan Çiğdem Abiş, bir yıl devam eden koçluk eğitimini CTI, The Coaches Training Institute tamamladı.
Halen, Gestalt Psikoloji sertifika programına ve Dışa Vurumcu Sanat Terapisi ile “Koçlukta Yaratıcılık” programlarına devam etmektedir.
 
İlk işine, Bayındır Tıp merkezi bünyesinde “Kronik Hastalıklar ve Kanser Tedavi” bölümünde başladı. Burada hasta tedavilerini yürütmenin yanında, hasta ve hasta yakınları için oluşturulan hasta destek guruplarında görev aldı.  
Acıbadem Hastanesi Etiler polikliniğindeki “Poliklinik Sorumlusu”  görevini bir yıl yaptıktan sonra sektör değiştirdi.
 
Finans alanında kariyer yapmak üzere Commercial Union Hayat Sigorta bünyesinde “Finansal Danışman” olarak görev yapmaya başladı.
Bir yıllık saha satış deneyiminin ardından eğitim departmanına terfi ettirildi. Dört yılı aşkın bir süre “Satış Teknikleri ve Yönetiminden Sorumlu Eğitim Uzmanı” olarak görev yaptı.
 
1998 yılında başlayan eğitimcilik kariyerini,rolex replica watches 2008 yılından bu yana hem Eğitimci hem de Koç olarak devam ettirmektedir.
 
Aldığı eğitimler ve edindiği tecrübelerle Navitas, Eğitim, Danışmanlık ve Koçluk Hizmetleri içinde “Eğitim Program Yöneticisi ve Koç” olarak çalışmaktadır
 
Çiğdem Abiş; “Duygusal Zeka”, “Temel Satış Teknikleri”, “İlişki Odaklı Satış”, “Müşteri Memnuniyeti”, “Telefonda İletişim”, “Güvenli Davranış”, “Çatışma Yönetimi”, “Motivasyon Yönetimi”, “Zamanı Planlama ve Kendini Yönetme”, “Etkileme İkna Etme”, “Etkin İletişim ve Empati”, gibi farklı içeriklerdeki eğitimleri Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarında uygulamaktadır. Ayrıca, eğitim sonuçlarının etkisinin izlenmesi çalışmalarını yürütmekte ve “Kişisel ve Takım Koçluğu” yapmaktadır.
 
 
Çiğdem Abiş, bilginin insanın yaşam kalitesi üzerindeki olumlu etkisine duyduğu inançla  “Sosyal Sorumluluk Projelerinde” yer alarak topluma katkıda bulunmak için çeşitli sivil toplum örgütlerinde gönüllü eğitimcilik yapmaya devam etmektedir. Kanserli Çocuklar Vakfı TEGEV, Dental İstanbul, Kültür Karıncaları bunlardan bazılarıdır.
biz kimiz
Copyright © 2018 | Powered by