biz kimiz
ekibimiz
Yasemin ÖNER

Yasemin ÖNER1976 doğumludur. Gazi Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunudur. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra, Amerika’da çeşitli konularda ve bir kısmı yüksek lisans seviyesi olmak üzere birçok eğitim, seminer ve sertifika programına katıldı. Kariyerinin ilk on yılında yurtdışında büyük kurumsal şirketlerde çalıştı.
 
İş hayatına 1998 yılında Amerika’nın Kaliforniya eyaletinde lobicilik sektöründe faaliyet gösteren California Medical Association, Hükümet İlişkileri Departmanında başladı. Ardından yasal süreç maliyetleri denetim ve yönetimi alanında Examen, Inc. şirketinde çalıştı. Analistlere prosedürler, mevzuat ve sistem işletimi konularında mentorluk yaptı. Ekibin gelişim ve performansı için belirlenmiş şirket stratejilerinin uygulayıcısı oldu. 2004 yılında WSI Business Consulting şirketinde danışmanlığa ilk adımını attı.
 
2008’de Türkiye’ye döndükten sonra etkili iletişim, örgütsel davranış,findbestwatch.net kariyer yönetimi, insan kaynakları yönetimi ve yöneticiler için koçluk konularında eğitimine devam etti. 2009’da Boğaziçi   Üniversitesi Doktora programı çerçevesinde Kariyer Yönetimi eğitimi aldı. 2012 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi programını başarıyla tamamladı. 2015’de Yöneticiler için Koçluk eğitiminin ardından Navitas’a Yönetim Danışmanı ve Eğitmen olarak katıldı.
 
Aynı zamanda Uplifers (www.uplifers.com) kişisel gelişim portalında başarı, motivasyon, etkin katılımcılık konularının yanısıra psikoloji ve kişisel gelişim konularında yazmaya devam etmektedir.
 
EMCC (European Mentoring Coaching Council) Türkiye’nin üyesidir.
 
 
biz kimiz
Copyright © 2018 | Powered by