biz kimiz
ekibimiz
Serpil AKMEHMET

1968 Darıca-Kocaeli doğumludur. İstanbul Üniversitesi Edebiyat  Fakültesi Felsefe Bölümünden 1989 yılında lisans derecesini aldı. Mezuniyetinin ardından İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Felsefe Tarihi Anabilim dalında yüksek lisans çalışmasına devam etti.
Serpil Akmehmet, Navitas bünyesinde hizmet vermeye, 2006 yılı Haziran ayında, Satış ve Pazarlamadan sorumlu direktör olarak başladı. Navitas’ın stratejik satış hedefleri ve pazarlama faaliyetlerinin planlanmasından ve uygulanmasından sorumlu olarak yönetimde görev yapmakla beraber, seminer, eğitim ve koçluk alanlarında eğitimci ve Balenciaga Bags Outlet danışman olarak da hizmet vermektedir.  Sunduğu seminerler arasında Yönetim ve Liderlik, Yönetimde Koçluk ve Mentorluk, Satış Koçluğu, Stratejik Planlama, Sunum Teknikleri  ve Satış temelli beceri geliştirme ve uygulama eğitimleri yer almaktadır.
 
İş hayatına 1990 yılında Biltam A.Ş.de Satış Temsilcisi olarak başladı. Bunu izleyen yıllarda 1994-997 yılları arasında Ericsson Telekomünikasyon A.Ş. de, Kurumsal Şebekeler Satış Yöneticiliği, 1997-2003 yılları arasında Siemens Sanayi ve Ticaret A.Ş. de Satış Yöneticiliği yaptı. 2003-2006 yıllarında Turkcell A.Ş. nin Shubuo markası ile pazara sunduğu katma değerli servisleri özelinde, servis fizibileteleri,  gelir güvencesi, stratejik planlama ve iş kontrol gibi çeşitli kademelerde yöneticilik yaptı.
 
İş yaşamı boyunca, müşteri odaklılık, süreç odaklılık, planlama ve kontrol, satış yönetimi ve benzeri gibi konuların iş süreçleri üzerinde uygulanması ile ilgili uzman danışmanlık şirketleriyle beraber çalıştı ve değişim yönetimine katkıda bulunacak görevler aldı. Nisan 2006 yılında Turkcell A.Ş.’deki görevinden ayrılarak, 16 yıllık sektör-iş tecrübesini eğitim ve danışmanlık sahasında kullanmak üzere Navitas’a geçti.
 
Serpil Akmehmet, eğitimcilik kariyerine, Fakültede aldığı pedagoji Cartier Replica Watches programını tamamladıktan çok sonraları, 1997 yılında üyesi olduğu Uluslararası bir liderlik organizasyonu olan Junior Chamber International (JCI) ile başlama fırsatı buldu. 1998 yılında aldığı “Prime” Eğitimcinin Eğitimi sertifikası  ile JCI bunyesinde özellikle satış yönetimi ve münazara teknikleri konulu eğitimler verdi. 1997-2001 yılları arasında Junior Chamber International Türkiye İstanbul ve İzmir Şubelerinde, başkan yardımcılığı ve direktörlük görevleri üstlendi. 2001 yılında Cannes’da yapılan JCI World Congress bünyesinde verilen Münazara Teknikleri eğitimleri için Konferans’a davet edildi. İş yaşamı boyunca görev clocktowerss.com alanlarına yönelik aldığı eğitimleri kendi takımlarında uygulayarak tecrübe edindi.
The Coaches Training Institude (CTI)  tarafından verilen 116 saatlik ileri düzey uluslararası “Co-Active Coaching” eğitimini tamamlayan Serpil Akmehmet, yönetici koçu olarak çalışmalarını sürdürmektedir. 2008 yılında Kanada merkezli Adler International Coaching’in profesyonel koçluk programını tamamladı. Ayrıca 2008’de tamamladığı eğitim sonucunda Adler’in Positive Change: Leader as Coach programınının uluslararası lisanslı eğitimcisi olmaya hak kazandı. Halen Gestalt Koçluk programına katılmakta olan Serpil Akmehmet, yönetici koçu olarak çalışmalarını sürdürmektedir. ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu) üyesidir.
biz kimiz
Copyright © 2018 | Powered by