biz kimiz?
Müşterilerimiz Ne Diyor?
Four people joined 2 days “Train The Trainer” training delivered by Mr. İnanç Civelekoğlu from Navitas in ATU Retail Institute in Tunisia. 

Within two days we passed through all elements on how to become a professional trainer: adults learning, video records, presentations skills, etc.  

Content was clear and useful: The trainer was open for meeting all the expectations. We have already successfully implemented techniques delivered during the program into our existing trainings and experienced the advantage of being on both sides: trainer and participant.

Thank you Navitas…
Sylwia Regulska / Tunus ATU Retail Sorumlusu 
 
Yönetici olmak ve özellikle de yüksek nitelikli bir guruba hitap etmek alışılagelmiş tekniklerin de ötesinde beceriler gerektiriyor. Gerek Türkiye'de yöneticilik yaptığım dönemlerde gerekse şu anda görevimi sürdürmekte olduğum Dubai ‘de Koçluk ve Mentorluk eğitiminden öğrendiklerimden çok faydalandım. Hatta diyebilirim ki Dubai de 7 ayrı milliyet ve dolayısıyla farklı değerlere sahip olan ekibimi yönetmek için tek kullandığım etkin yöntemdi. Bu sayede çok kısa bir dönem içinde ortak hedefimizi belirleyip, tam bir takım halini aldık. Sürdürülebilir başarıyı arayan her seviyedeki yöneticinin bu eğitimden faydalanmasını tavsiye ederim.
Yenal Gökyıldırım / Philips Ortadoğu & Afrika Bölgesi Genel Müdür
 
Demet Uyar tarafından verilen “Yöneticiler İçin Koçluk Becerileri” eğitimi ile Yönetici Koçluğunun ne anlama geldiğini ve yöneticisi olduğum bölümde nasıl ilerlemem gerektiğini öğrendim.
 
Eğitimden önce iş yapan, hataları kendisi düzelten, personele fazla sorumluluk vermeyen ve her zaman hatırlatma yapıp iş yükümü arttıran bir yönetici iken, almış olduğum eğitim ile yapmış olduğum yöneticilik hatalarının farkına vardım.
 
Bu farkındalığı eğitim sırasında vermiş olduğunuz pozitif enerji, yapmış olduğumuz pratikler ve güler yüzünüzle bana kazandırdığınız için çok teşekkürler.
Serkan Bora / Tchibo Turkey / Muhasebe Müdürü
 
 

 “Navitas ile çalışmamız “Olumlayıcı Sorgulama Teknikleri” üzerine bir eğitimle başladı. Sevgili Demet Uyar’ın katkılarıyla hem iletişim süreçlerimiz için hem de bize ödül getiren uygulamamızın aşamalarından biri olan “Biz bize” projemiz için oldukça faydalı bir metot elde ettik.
 
Son olarak Navitas ile birlikte “Kişisel Liderlik” ve “Duygusal Zeka” konularında keyif alarak fayda sağladığımız eğitimler gerçekleştirdik.  Kişiye özel dinamiklerin öne çıktığı bu alanlarda, grup eğitimleri yapmamıza karşın bireysel fayda ve farkındalıkların yüksek olduğu; katılımcıların yaşantılarında yeni kapılar açan bir deneyim oldu. Bunun yansımalarını sonraki dönemlerde de gözlemleyerek, kişilerin kendilerini konumlandırma ve ifade etmelerinde daha motive olduklarını ifade edebilirim.  Oldukça önemli bir faktör olan eğitmenlerin yaklaşımları ve aktardığı konuyla ilişkili duruşları da katılımcılardaki etkiyi arttırdı. Katkıları için kendi adıma ve vdf adına teşekkür ediyorum. ”
Burcu Yürek/ Volkswagen Doğuş Finans İnsan Kaynakları Müdür Yardımcısı 
 

 
Navitas’tan aldığımız "Stres Yönetimi eğitimi, stresin hayatımız için ne kadar gerekli olduğunu ve en önemlisi stresin ne olduğunu anladığımız bir eğitimdi. Stresle baş etme bizim işimizde, hastalarımıza daha iyi hizmet sunmak için büyük önem taşımaktadır. Bu bilgiler, bakış açımızın ve olaylara verdiğimiz tepkilerin kontrolünün bizde olduğunu öğrenmemizi sağladı. Hayatın, fiziksel ve zihinsel sağlıkla bir bütün olduğunu ve mutluluğun bu bütünlükte mümkün olduğunu görmek açısından yararlıydı. Ofis içinde yapılabilecek ve işimizin verimini artıracak yararlı egzersizlerle deneyim yaşamak oldukça keyifli ve yararlı oldu.
Violet Aryo / Pharmasante Müşteri İlişkileri Yöneticisi
 
Şirketimizin stratejik planlamasına, ekip ruhuna ve motivasyonuna Navitas’ın önemli katkıları bulunmaktadır. Uzun vadeli planlarımızın oluşmasında, yöneticilerimizin becerilerinin gelişmesinde bizimle birlikte çalışmış ve bizi etkin bir biçimde yönlendirmişlerdir. Gruba uyarlanmış bir içerik, ekibin beklentilerine uygun eğlenceli bir sunumla çalışmalarımızın yön kazanmasına katkıda bulunmuşlardır. Kendi ekip çalışmaları ve sorumluluk anlayışları sayesinde aldığımız hizmet kalitesinden memnunuz.
Cengiz Korkmaz / Dekon Dedeman Kongre Organizasyon Yönetici Ortak
 
Eğitimin içeriği, aktarımı, uzmanın becerileri ve hâkimiyeti, uygulama ve örneklemelerin etkinliği, kendimize objektif bir yaklaşım kazandırmıştır. Eğitim sonrası farkındalığın artması ve potansiyel özelliklerin ortaya konulması, farklı bakış açılarının ortaya çıkmasına fırsat tanımıştır. Navitas, pozitif sunumuyla, programı keyifli hale getirmeyi başarmıştır.
Vildan Ortaç / İstanbul Cerrahi Hastanesi İK Müdürü
 
‘26 kişilik yönetim ekibimizle katıldığımız Koçluk Becerileri eğitiminin ardından tüm Yöneticilerimiz  “akışta kalabilmek” için, ekiplerine nasıl koçluk yapacakları  konusunda aydınlandılar.
“niye, niçin, neden”ler yerine doğru sorularla çalışanlarımızın potansiyeline nasıl odaklanabileceğimizi gösteren bu eğitim, gerek yeni yönetici olmuş gerekse uzun yıllardır yöneticilik yapan tüm ekip yöneticileri için çok faydalı olacaktır...’
Ayla Çetinbora – DHL Express İnsan Kaynakları, Kalite, Satınalma ve İdari İşler Direktörü
  
 
Schott Orim olarak, yaklaşık bir sene önce temel önceliğimizi insanlarımız olarak belirledik. Yine klasik yaklaşımdan farklı olarak, yüksek katılımlı eğitim kampanyaları yerine, kişiye ve sadece o kişinin güçlü ve zayıf yönlerine odaklanmış, birebir eğitimlerin yapılmasına karar verdik. Navitas ile temasa geçerek, ortak bir çalışma programı hazırladık. Şirketimizin en kilit noktadaki lider ve yöneticilerini bu programa dahil ettik. Yaratılan değişimi, hepimiz keyifli bir şaşkınlıkla izledik. Bugün itibarı ile, İnsan Kaynakları Departmanımız, gelen talepleri sıraya almakta zorlanmaya başladı. Navitas ile devam ettiğimiz programın başarısı en başta; odak konularının tamamen kişiye özel olması, eğitimin birebir yapılmasından kaynaklanan samimiyet, açıklık ve güven ortamına bağlanabilir. Bu ortamın yaratılmasında, Navitas’ın kesin ve tavizsiz olarak, eğitim sırasında yapılan konuşmaları ve eylem planlarını kimse ile paylaşmaması en önemli etken. Tabi ki eğitimcilerin niteliği ve Schott Orim çalışanlarının değişime açıklığı da unutulmamalı.
Ali Tüzmen /Schott Avrupa Pazarlama Direktörü
 
2 gün boyunca hem iş hem de özel hayatımızda kullanacağımız bir çok bilgi öğrendik. Her kademe yöneticinin mutlaka olması gerektiğine inanıyorum. 2 gün boyunca hayatımın çoğu dönemine kıyasla bu kadar farklı düşünmemiştim. Bakış açısını değiştirmek adına gerekli bir eğitim olarak görüyorum.
Yönetici Geliştirme Programı Katılımcıları / Finansbank
 
Özlem Çakır ile Navitas işbirliği ile aldığımız “Sunum Teknikleri Eğitimi”, iki gün boyunca soluksuz ve dikkatim dağılmadan katıldığım tek eğitimdi. Gerek eğitimin içeriği gerekse eğitmenler anlattıkları ile paralel hareket etmekte ve çok başarılı iletişim becerileri ile konuları çok iyi aktarmaktadırlar. Kendimi görmem, eksik ve güçlü taraflarımızı anlamak açısından bireysel geribildirimler sayesinde farkındalık yaratmış ve hemen işimize uyarlayacağımız bilgiler edindik. Sunum sadece sahnede veya kürsüde değil, hayatın her aşamasında devam eden bir süreç. O nedenle müşteri ilişiklerinde de algımızı yönetmemiz açısından önemli bilgiler edinmiş bulunmaktayız.
Ticari Banka Müdürleri /Akbank
 
“Navitas ihtiyaçlarımızı doğru bir şekilde tespit etmiş, eğitim öncesi yaptığı araştırma ve hazırlıklar ile birlikte çalışanlarımızın gelişimine etkin bir içerik ve sunumla başarılı bir hizmet vermiştir. Eğitimin sonrasındaki takip ve izleme sistemi, takım koçluğu çalışmaları ile desteklenmiş, çalışanlarımızın yaptıkları işe katkılarını artırmıştır. Katılımcı arkadaşların kendi farkındalıklarının yaratılmasında, güçlü yönlerinin işlerine yansıtmalarında ve zayıf yanlarının ise geliştirilmesinde Navitas’ın önemli katkıları olmuştur. Müşteri bilincinin ve hizmet anlayışının etkin bir biçimde yerleştirilmesini sağlamışlardır. “
Haluk Barutçuoğlu / İKEA Servis Operasyon Müd.
 
“Aldığım koçluk hizmeti, içinde yaşadığım tıkanıklıklara kalıcı çözümler bulmama ve bunları uygulamama yardımcı olmuştur. Çalışma güçlü sorularla farklı yaklaşımlar edinmiş ve kendime ait farkında olmadığım kaynaklarımı keşfetmeme yardımcı olmuş ve bana çok ciddi zaman kazandırmıştır.”
Ogün Yıldız / Erikli İnsan Kaynakları Müdürü
 
Navitas ile 2007 yılında Avea’nın çağrı merkezindeki takım liderlerine “Yönetimde Koçluk ve Mentorluk” eğitimi verdiklerinde tanıştık. O günden beri Navitas bizim değerli çözüm ortaklarımızdan biridir. Müşteri tarafında, danışmanlarımızın davranışsal değişiklik sürecini sahiplenmelerini ve bunun için hem eğitime katılanlar için hem de organizasyon için kaliteli sonuçlar sunmalarını beklemekteyiz. Navitas eğitmenleri büyük sorumluluk hisleri ve öğretme hevesleri ile katıldığım seanslar sırasında beni etkilemişlerdir. Eğitime katılanları sorgulamaya cesaretlendirerek ve rol oyunlarına katılımları ile öğrenme sürecini kolaylaştırarak büyük bir iş yaptıklarını düşünüyorum. iki günlük eğitim programı katılımcıların deneyimlerini ve kazanılan tekniklerin uygulanmasına dönük düşüncelerini rahatlıkla paylaşabilecekleri takip programı ile tamamlanmaktadır. İlk eğitim programlarında katılımcılara mentorluk yapılırken, Bu takip programında ise eğitmenlerin katılımcılara sorunlarında kendi çözümlerini bulmaları için koçluk yaptıklarını gördüm. Bu katılımcılara rol model olmaları açısından mükemmel. Ayrıca Navitas takımından 9 yönetici koçu, Avea’da birçok üst düzey müdürü kapsayan özel koçluk programını da sunmaktadır.
Selcuk Alimdar Training & Development Manager, Avea
 
Demet Uyar ve Serpil Akmehmet ile yönetim havuzundaki potansiyel yöneticilerimiz için 1 günlük koçluk ve 2 takip toplantısında çalıştık.Bunun dışında Demet Uyar 2009 yılında bizim yönetim havuzundaki hayli yüksek potansiyelli iki yöneticimizin koçluktaki gelişim süreçleri için kişi başına 6 seans koçluk vererek desteklemiştir. Çalışmalarımız süresince Demet Uyar bizim ihtiyaçlarımız ve beklentilerimize hatırı sayılır bir anlayış göstermiştir. Bu şirketimizde ilk koçluk tanıtımı olduğundan Demet Uyar müşteri odaklı bir stil ile beklentilerimizi şekillendirmekte de ayrıca bize destek olmuştur.Profesyonelliği ve nitelikleri ile koç adaylarımıza ve potansiyel yöneticilerimize kısa zamanda bir kabulleniş yaratmıştır.
Şahigan Gurbet Training & Development Specialist, BOSCH
 
biz kimiz
Copyright © 2018 | Powered by