biz kimiz?
proje ortaklarımız
Eda AYDOĞAN

   

Eda AYDOĞAN, 1972 İstanbul doğumludur. İlk ve Orta öğreniminin bir kısmını Trabzon'da bir kısmını İsviçre'de ve son kısmını ise İstanbul'da okudu. Üniversite hayatı ile eşzamanlı olarak yerel bir gazetede yarı zamanlı olarak gazetecilik yaptı. Karadeniz yöresindeki başarılı kadınlarla röportajlar yaparak kadın sayfası hazırladı. Daha sonra omega replica review bölgeden çıkmış, Türkiye'ye mal olmuş başarılı iş adamlarıyla röportajlar yaptı.

Bilgi Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olduktan sonra, çeşitli sektörlerde
kısa süreli iş tecrübeleri edindikten sonra, aile Cosmograph Daytona replica şirketinde ihracat ve dış ilişkilerden sorumlu yönetici olarak çalışmaya başladı.

Bu arada Yeditepe Üniversitesi’de MBA ve Ticaret Üniversitesi’nde Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisansı yaptı. (Proje Konusu: Duygusal zeka ve Çatışma eğilimleri arasındaki ilişkinin incelenmesi)

Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisansı yaparken swiss replica watches 2006 senesinde CTI 'dan aldığı koçluk eğitimlerinden sonra kişisel gelişim, eğitim ve koçluk alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir. Sunduğu eğitimler arasında İletişim, Duygusal Zeka ve Takım Koçluğu gibi konular yer almaktadır.

Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) aktif üyesidir.

 
Aldığı Eğitimler ve Sertifikalar

  • ICF Accredite Co-Active Coach Training Program (CTI - Coaches Training Institute)
  • ICF Accredite Organizations & Relationship Systems Coaching Program (Center for Right Relationship)
  • Gestalt (Nita Scherler)
  • Train The Trainer (PDR)
  • Duygusal Zeka Atölyesi (Bahçeşehir Üniversitesi)
  • Değişim Dönüşüm (İrem Orhon)
  • NLP Practitioner (NLP Grup)

 

Katıldığı Sosyal Paylaşım Projeleri designer replica handbags

Uluslararası Koçluk Federasyonu ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin ortak projesi kapsamında burslu üniversite öğrencilerine 2 yıldır gönüllü koçluk yapmaktadır.
Uluslararası Koçluk Federasyonu Türkiye şubesi ve yenibiris.com 'mutlu gelecek' ortak projesi çerçevesinde de  gönüllü olarak koçluk yapmaktadır.
 

biz kimiz
Copyright © 2018 | Powered by