biz kimiz?
proje ortaklarımız
Ayşegül YILMAZ

Ekim 2004 - Haziran 2005 tarihleri arasında Türkiye'nin uluslararası geçerliliği olan ilk Koçluk Okulu olan Coaches Training Institute (CTI) tarafından verilen 116 saatlik ileri düzey "Co-active Coaching" eğitimlerini tamamlayarak Uluslararası Koçluk Sertifikasını aldı.

Böylece daha once İnsan Kaynakları Müdürü olarak kullanmakta olduğu teknikleri daha bilinçli ve etkili olarak hem kişisel hem de profesyonel yaşantısında kullanmaya başladı. On senelik İnsan Kaynakları tecrübesinin üzerine almış olduğu koçluk eğitimleri de eklenince artık bu alanda yoğunlaşmak istediğine karar vererek, profesyonel koç olarak iş hayatına devam etme kararı aldı. Halen Bireysel Koçluk, Kariyer Koçluğu ve Yönetici Koçluğu yapmaktadır.
buy replica watches:replica watchescheap replica watches

Ayşegül Yılmaz, profesyonel iş yaşamına üniversite eğitimi süresince (1987-90) Rickmansworth, İngiltere'de English Language & Cultural Organization adlı yaz okulunda çalışarak başladı. Mezun olduktan sonra 1990 yılında Ankara'da Texaco Petroleum Maatschappij şirketinde çalıştı, daha sonra İstanbul'a taşınarak 1994-2004 yılları arasında PricewaterhouseCoopers'da İnsan Kaynakları bölümünde görev aldı. PwC'de 1995 yılında İnsan Kaynakları Bölümünün kurulması çalışmalarında aktif rol almış, 1998 yılında İnsan Kaynakları Müdürlüğüne terfi etmiş, aynı sene Price Waterhouse ile Coopers & Lybrand firmalarının birleşmesi sürecinde etkin olarak görev almış ve her iki şirketin şirket kültürlerinin ve İnsan Kaynakları politikalarının harmonizasyonu çalışmalarını yapmıştır.

Ayşegül Yılmaz, İnsan Kaynakları Müdürü olarak görev yaptığı PricewaterhouseCoopers'da Performans Değerlendirme, 360 derece geri bildirim sistemi ve danışmanlığı, Kalitede İnsan Boyutu, NLP, Stres Yönetimi ve Esneklik, Zaman Yönetimi ve Duygusal Zeka eğitim programlarını tamamlamıştr.

Ayşegül Yılmaz PERYÖN Personel Yönetimi Derneği, Co-Active Coaches Türkiye ve International Coach Federation üyesidir (ICF). Ayrıca ICF Türkiye 2007 yılı Yönetim Kurulunda yer almaktadır.

biz kimiz
Copyright © 2018 | Powered by