Ana Sayfa   |   Biz Kimiz   |   Referanslar   |   Envanterler   |   Uluslararası İşbirlikleri   |   Sosyal Sorumluluk Projelerimiz  |   İletişim
  Eğitim     Danışmanlık     Koçluk  
Yeniliklerden Haberdar Olmak İstiyorum
>>>>
Referanslar
Kuruma Özel Eğitim ve Koçluk Hizmetleri
Genele Açık Eğitimlerimiz
Müşterilerimiz Ne Diyor
Koçluk Müşterilerimiz Ne Diyor
Müşterilerimiz Ne Diyor
PETROFER

Navitas; birlikte çalışma fırsatı bulduğumuz, değerli tedarikçilerimizin başında gelmektedir. Demet Uyar’ın derin tecrübesi ve projeyi başarıyla yönlendirmesiyle, süreçlerimiz etkin şekilde iyileşmiştir. Şubat 2022-Eylül 2023 döneminde gerçekleştirdiğimiz Liderlik Akademisi eğitimleri ve bireysel koçluk görüşmeleri çok verimli geçmiştir. Ayrıca Kasım -  Aralık 2022 tarihlerindeki proje sürecimizde; teknik yetkinliklere yönelik  180 derece geribildirim süreçlerinin yürütülmesi konularında firmamıza çok değerli katkılarda bulundular. Ayrıca, projenin tamamlanmasında zaman ve bütçe yönetimi konularında da üstün bir performans sergilediler.


Demet Uyar, Gaye Çağlayan ve Esra Bilgin, profesyonellikleri, iletişim becerileri ve proje yönetim yetenekleriyle firmamıza büyük bir katkıda bulundular. İş birliği içerisinde çalışmanın yanı sıra, yöneticilerimizden de olumlu geribildirimler almak bizler için son derece memnuniyet vericiydi.


 

Gelecekteki projelerde tekrar iş birliği yapmayı dört gözle bekliyoruz.

 


Saygılarımla,


Gözde İsaoğlu


IKSV

Navitas 2016 yılından bu yana İKSV’nin Kurumsal Eğitim sponsorluğunu yapıyor. Bu değerli işbirliği kapsamında yöneticilerimizin  ve çalışanlarımızın profesyonel gelişimlerine çok önemli katkılar sağladılar. Bizleri dinleyip, ihtiyaçlarımıza uygun çözümler önerdiler. Yöneticilerimize ve yönetici adaylarına yönelik bireysel koçluk çalışmaları, kurum içi mentorluk ve tersine mentorluk sisteminin kurulmasına verdikleri destek, grup koçluğu çalışmaları çok etkindi. Ayrıca ihtiyaçlarımıza uygun tasarlanan diğer tüm eğitimler ve atölye çalışmaları da İKSV ekibinin gelişimine katkı sağladı.

Başta Sevgili Demet olmak üzere ve tüm Navitas ekibine sonsuz teşekkürler. Sizlerle çalışmak çok keyifli ve besleyici, iyi ki varsınız!


Semin Aksoy

IKSV HR Director
ABDİİBRAHİM
Navitas'tan 2009 yılından beri danışmanlık hizmeti almaktayız. Navitas uzmanlarının yönlendirmesi şirketimizde tecrübeli yöneticilerle potansiyeli yüksek çalışanlarımızı eşleştirerek gelişimlerini sağladığımız mentorluk sistemini kurduk. Şirket içi mentorlarımızı yetiştirmek için Navitas'la işbirliği yaparak yöneticilerimize ve çalışanlarımıza seminerler düzenlenmektedir. Bu programlar Maslak'taki merkezimizde ve Bahçeşehir'deki fabrikamızda yapılmaktadır.
Navitas Eğitim, Danışmanlık ve Koçluk Hizmetleri'nin sağladığı hizmetlerden memnun kaldık ve kendilerini etkili ve güvenilir bir danışmanlık merkezi olarak tavsiye ederiz.                                                                                                                                                     Saygılarımızla,                                                                                                                                                                                              Berna Büyükutku Boragan


EBAY

“Demet ve Navitas Ekibi ile uzun süredir çalışıyoruz. Navitas, eğitim programlarını her zaman güncel ihtiyaçlara göre adapte eden, ihtiyacı doğru analiz ederek, yararlı ve verimli çözümler üreten bir ekip. Demet, her zaman üstün koçluk şapkasıyla çalışanlarımıza kendi yolculuklarında gelişimlerini sağlamalarını için yol arkadaşı olmuştur. Demet ve Navitas Ekibi’ne sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.”

 Kind regards,

 Murat Yüksel


LC Waikiki Mağazacılık

Tüm Uluslararası Mağazacılık HQ çalışanlarının katılımı ile 25 Nisan 2013 tarihinde Serpil Akmehmet tarafınızdan gerçekleştirilen “Takım Ticaret Oyunu” hakkında katılımcılardan çok olumlu yorumlar aldık. Aldığımız olumlu yorumlar; etkili kaynak kullanımının önemi, verimlilik, takım çalışması, işbirliği ve dayanışma konularında oluşturduğu farkındalıklar üzerine yoğunlaşmış durumda. Bu oyunun uygulanması ile ilgili olarak gösterdiğiniz çaba ve etkili geri bildirimleriniz için size ve kurumunuz Navitas’a Uluslararası Mağazacılık HR Departmanı olarak teşekkür ediyoruz.

 Mustafa DELEN

International Retail Training and Development Process Manager


RENAULT MAIS A.Ş.
Demet Uyar koçluk dünyasının en iyilerindendir. Kendisiyle keyifle ve çok etkin bir şekilde çalıştık.   Üst yönetimden, müdürlere ve takım yeöenticilerine uzanan farklı pozizyonlara koçluk ve mentorluk eğitimleri düzenledik. Şirketlere Navitas’la işbirliği yapmayı her açıdan önerebilirim.

Elvan Akgun
Kurumsal Gelişim ve Planlama Sorumlusu, RENAULT MAIS A.Ş. 

Rönesans Holding
Katılımcılarda, hem kendileri hem iletişim tarzları ve ilişki yönetimleri ile ilgili farkındalık yaratan İletişim eğitimi  öğrendikleri her konuyu gündemlerine alabilecekleri verimli bir eğitimdi.

Duygu Çabuk
Eğitim Yöneticisi, Rönesans Holding

Türk Telekom
Mine Aytaç’ın verdiği Kişisel Liderlik Eğitimine katılan çalışanlarımızın, bu eğitim ile birlikte davranış esnekliğinde artış ,etkin iletişim becerileri, gelişen duygusal zeka ve özgüven ile daha etkin iş sonuçlarına ulaşmaları sağlanmıştır. Katılımcılarımızın eğitimden sonra kişisel farkındalıklarını kazanmaları ,farklı yapıdaki kişilerle etkin ilişki kurabilmeleri , kişisel hedeflerini koyabilecek ve kendilerini sürekli geliştirebilmelerine yardımcı olmuştur.

Eslem KAYA 
Gelişim Uzmanı, Akademi ve Yetenek Yönetimi Direktörlüğü, Türk Telekom

Vibracoutic
Navitas ile tanışmamız Koçluk ve Pozitif Liderlik eğitimleriyle 2016 yılında başladı. Bu başlangıç öncelikle yöneticilerimiz, ardından tüm çalışanlarımızı pozitif düşüncenin gücüyle sardı. Yapamayacaklarımızı düşünmekten sıyrılıp yapabileceklerimiz üzerine yoğunlaşmamızı ve daha mutlu olabilmemizin her zaman mümkün olabileceğini bize gösterdi. Bununla da kalmadı, eğitim planımıza her yıl katkıda bulundular, destek ve işbirliklerini hiç bir zaman esirgemediler. Yol göstericilikleri ile toplantı dilimiz ve bakış açılarımız değişti, yenilikçilikleri ile şirket içinde mentorluk uygulamamız başladı. Değerli katkıları için kendim ve Vibracoustic Çerkezköy fabrika çalışanları adına teşekkür ederim.

Güneş Kurutaş
İnsan Kaynakları Müdürü, Vibracoutic  

Mercer
Yönetici olarak yoğun gündem içinde doğru teknikleri bilerek ekibime yön verebilmem, onların kendi potansiyellerini keşfetmelerini ve ileri düzeye taşımalarına rehberlik edebilmem benim için çok önemli idi. Sevgili Demet Uyar’ın verdiği koçluk eğitiminde işte tam da gereksinim duyduğum, kendimi güvende hissettirecek  bilgilere, teknik detaylara, ipuçlarına ulaştım. Bol bol da pratik etme imkânımız oldu. Kendisine ve Navitas'a çok çok teşekkür ediyorum. 

Sibel Yücesan
Partner /Country Head Turkey, Mercer 

GEFCO Turkey
Yöneticiler için Koçluk Becerileri konulu 2 günlük eğitimi Navitas firmasından Demet Hanım’dan aldım. Eğitim boyunca Demet Hanım’ın engin deneyimi ve bu konudaki ustalığından faydalanıp koçluk konusundaki teorik bilgiyi  çok etkili bir şekilde özet olarak aldık ve bol bol uygulama yaptık. Eğitimden sonra ise verilen ev ödevi bölümü gerçekten çok etkili idi. Kendimizi koçluk konusunda deneyip eğitimden sağladığımız faydayı görmemizi ve test etmemizi sağlayan etkili bir süreç oldu benim için.  Bu konudaki gelişimime katkı sağladığı, farkındalığımı arttırdığı için Demet Uyar’a teşekkür ederim. 

Yasemin Gümüş Uygun 
İnsan Kaynakları Müdürü, GEFCO Turkey 

Opet
Navitas ile birlikte orta kademe yöneticilerimizin pozitif liderlik becerilerini geliştirmeye yönelik yaptığımız 1 günlük çalışmayla ilgili olumlu geribildirimler aldık. Yaptığımız çalıştayda yöneticilerimiz pozitif sorgu metodolojisini kullanarak çalışan bağlılığına yönelik kendi ekipleriyle nasıl bir çalışma yapabileceklerini deneyimleme imkanı buldular. Aynı zamanda birbirleriyle de daha samimi iletişim kurma fırsatı yakaladılar. Demet Hanım’a verdiği destek için teşekkür ederiz.

Aslı Aşar 
İnsan Kaynakları Müdürü Opet

Ford Otosan
Çalışan Bağlılığı çalışmalarımız kapsamında bize engin bilgisi ve sonsuz ilgisi ile destek olan Demet Uyar’a çok teşekkür ederiz. Pozitif Psikoloji temelli oluşturduğumuz “Birlikte Yol Alalım” Projesi için 2013 yılında çalışmaya başladık. 2014 ve 2015 yıllarında da uygulamaya devam ettiğimiz BYA projesi sonucunda 2015 bağlılık skorlarımızda çok önemli gelişmeler yaşayarak son 3 yılın en yüksek skoruna ulaştık. Her yıl projemizi daha da geliştiren ve hep daha iyisi için bizi yönlendiren Demet Hanım’a çok teşekkür ederiz. 

Tuğçe Çakır İmirzi
İnsan Kaynakları Ekip Lideri, Ford Otosan

JTI Türkiye
Kurumumuza özel olarak organize ettiğimiz Yöneticiler İçin Koçluk Becerielri ve Pozitif Psikoloji eğitimleri için öncelikle çok tesekkür ederiz. Katılımcıların da oldukça keyif aldığı bir programlar oldu. Ağırlıklı olarak, gündelik hayatımıza pozitif yaklaşımı nasıl yerleştiririz ve çevremiz ile iletişimde olurken bunu nasıl kullanabiliriz yönünde uygulamalar yaptık. Koçluk eğitimlerinin de çok verimli programlar olduğunu düşünüyoruz.

Yeşim Özüdoğru
Yetenek Yönetimi Müdürü,  JTI Türkiye

Sahibindencom
Sevgili Demet Uyar'a,  eşsiz hünerlerimizi  keşfetmemiz, içimizdeki en iyiyi ortaya çıkartmamızı sağlayacak  "Takdir Eden Sorgu" yöntemini bize öğrettiği için çok teşekkür ederim. Bu eğitimi tüm Değer Elçilerimiz ile beraber aldık ve bu metodu Değerli Görüşmelerimizi gerçekleştirmek için kullandık. Değer Elçilerimiz bu yöntemi kullanarak  her bir çalışanımız ile birebir görüşmeler gerçekleştirdi ve çalıştıkları süre boyunca yaşadıkları değerli anlarını, tecrübelerini ve geleceğe anlam kazandıracak görüşlerini dinleme imkanı buldu.

Pınar Gündüz
Çalışan Mutluluğu ve İşveren Marka  
Yönetimi Müdürü, Sahibindencom

Bosch
Demet Uyar ve Serpil Akmehmet ile yönetim havuzundaki potansiyel yöneticilerimiz için 1 günlük koçluk ve 2 takip toplantısında çalıştık.Bunun dışında Demet Uyar 2009 yılında bizim yönetim havuzundaki hayli yüksek potansiyelli iki yöneticimizin koçluktaki gelişim süreçleri için kişi başına 6 seans koçluk vererek desteklemiştir. Çalışmalarımız süresince Demet Uyar bizim ihtiyaçlarımız ve beklentilerimize hatırı sayılır bir anlayış göstermiştir. Bu şirketimizde ilk koçluk tanıtımı olduğundan Demet Uyar müşteri odaklı bir stil ile beklentilerimizi şekillendirmekte de ayrıca bize destek olmuştur.Profesyonelliği ve nitelikleri ile koç adaylarımıza ve potansiyel yöneticilerimize kısa zamanda bir kabulleniş yaratmıştır.

Şahigan Gurbet
Training & Development Specialist, BOSCH

Avea
Navitas ile 2007 yılında Avea’nın çağrı merkezindeki takım liderlerine “Yönetimde Koçluk ve Mentorluk” eğitimi verdiklerinde tanıştık. O günden beri Navitas bizim değerli çözüm ortaklarımızdan biridir. Müşteri tarafında, danışmanlarımızın davranışsal değişiklik sürecini sahiplenmelerini ve bunun için hem eğitime katılanlar için hem de organizasyon için kaliteli sonuçlar sunmalarını beklemekteyiz. Navitas eğitmenleri büyük sorumluluk hisleri ve öğretme hevesleri ile katıldığım seanslar sırasında beni etkilemişlerdir. Eğitime katılanları sorgulamaya cesaretlendirerek ve rol oyunlarına katılımları ile öğrenme sürecini kolaylaştırarak büyük bir iş yaptıklarını düşünüyorum. iki günlük eğitim programı katılımcıların deneyimlerini ve kazanılan tekniklerin uygulanmasına dönük düşüncelerini rahatlıkla paylaşabilecekleri takip programı ile tamamlanmaktadır. İlk eğitim programlarında katılımcılara mentorluk yapılırken, Bu takip programında ise eğitmenlerin katılımcılara sorunlarında kendi çözümlerini bulmaları için koçluk yaptıklarını gördüm. Bu katılımcılara rol model olmaları açısından mükemmel. Ayrıca Navitas takımından 9 yönetici koçu, Avea’da birçok üst düzey müdürü kapsayan özel koçluk programını da sunmaktadır.

Selcuk Alimdar
Training & Development Manager, Avea

Erikli
“Aldığım koçluk hizmeti, içinde yaşadığım tıkanıklıklara kalıcı çözümler bulmama ve bunları uygulamama yardımcı olmuştur. Çalışma güçlü sorularla farklı yaklaşımlar edinmiş ve kendime ait farkında olmadığım kaynaklarımı keşfetmeme yardımcı olmuş ve bana çok ciddi zaman kazandırmıştır.”

Ogün Yıldız
Erikli İnsan Kaynakları Müdürü

İKEA
“Navitas ihtiyaçlarımızı doğru bir şekilde tespit etmiş, eğitim öncesi yaptığı araştırma ve hazırlıklar ile birlikte çalışanlarımızın gelişimine etkin bir içerik ve sunumla başarılı bir hizmet vermiştir. Eğitimin sonrasındaki takip ve izleme sistemi, takım koçluğu çalışmaları ile desteklenmiş, çalışanlarımızın yaptıkları işe katkılarını artırmıştır. Katılımcı arkadaşların kendi farkındalıklarının yaratılmasında, güçlü yönlerinin işlerine yansıtmalarında ve zayıf yanlarının ise geliştirilmesinde Navitas’ın önemli katkıları olmuştur. Müşteri bilincinin ve hizmet anlayışının etkin bir biçimde yerleştirilmesini sağlamışlardır. 

Haluk Barutçuoğlu 
İKEA Servis Operasyon Müd.

Akbank
Özlem Çakır ile Navitas işbirliği ile aldığımız “Sunum Teknikleri Eğitimi”, iki gün boyunca soluksuz ve dikkatim dağılmadan katıldığım tek eğitimdi. Gerek eğitimin içeriği gerekse eğitmenler anlattıkları ile paralel hareket etmekte ve çok başarılı iletişim becerileri ile konuları çok iyi aktarmaktadırlar. Kendimi görmem, eksik ve güçlü taraflarımızı anlamak açısından bireysel geribildirimler sayesinde farkındalık yaratmış ve hemen işimize uyarlayacağımız bilgiler edindik. Sunum sadece sahnede veya kürsüde değil, hayatın her aşamasında devam eden bir süreç. O nedenle müşteri ilişiklerinde de algımızı yönetmemiz açısından önemli bilgiler edinmiş bulunmaktayız.

Ticari Banka Müdürleri /Akbank

Finansbank
2 gün boyunca hem iş hem de özel hayatımızda kullanacağımız bir çok bilgi öğrendik. Her kademe yöneticinin mutlaka olması gerektiğine inanıyorum. 2 gün boyunca hayatımın çoğu dönemine kıyasla bu kadar farklı düşünmemiştim. Bakış açısını değiştirmek adına gerekli bir eğitim olarak görüyorum.

Yönetici Geliştirme Programı Katılımcıları / Finansbank

Schott
Schott Orim olarak, yaklaşık bir sene önce temel önceliğimizi insanlarımız olarak belirledik. Yine klasik yaklaşımdan farklı olarak, yüksek katılımlı eğitim kampanyaları yerine, kişiye ve sadece o kişinin güçlü ve zayıf yönlerine odaklanmış, birebir eğitimlerin yapılmasına karar verdik. Navitas ile temasa geçerek, ortak bir çalışma programı hazırladık. Şirketimizin en kilit noktadaki lider ve yöneticilerini bu programa dahil ettik. Yaratılan değişimi, hepimiz keyifli bir şaşkınlıkla izledik. Bugün itibarı ile, İnsan Kaynakları Departmanımız, gelen talepleri sıraya almakta zorlanmaya başladı. Navitas ile devam ettiğimiz programın başarısı en başta; odak konularının tamamen kişiye özel olması, eğitimin birebir yapılmasından kaynaklanan samimiyet, açıklık ve güven ortamına bağlanabilir. Bu ortamın yaratılmasında, Navitas’ın kesin ve tavizsiz olarak, eğitim sırasında yapılan konuşmaları ve eylem planlarını kimse ile paylaşmaması en önemli etken. Tabi ki eğitimcilerin niteliği ve Schott Orim çalışanlarının değişime açıklığı da unutulmamalı.

Ali Tüzmen
Schott Avrupa Pazarlama Direktörü

DHL Express
26 kişilik yönetim ekibimizle katıldığımız Koçluk Becerileri eğitiminin ardından tüm Yöneticilerimiz  “akışta kalabilmek” için, ekiplerine nasıl koçluk yapacakları  konusunda aydınlandılar.“niye, niçin, neden”ler yerine doğru sorularla çalışanlarımızın potansiyeline nasıl odaklanabileceğimizi gösteren bu eğitim, gerek yeni yönetici olmuş gerekse uzun yıllardır yöneticilik yapan tüm ekip yöneticileri için çok faydalı olacaktır...

Ayla Çetinbora
DHL Express İnsan Kaynakları, Kalite, Satınalma ve İdari İşler Direktörü

İstanbul Cerrahi Hastanesi
Eğitimin içeriği, aktarımı, uzmanın becerileri ve hâkimiyeti, uygulama ve örneklemelerin etkinliği, kendimize objektif bir yaklaşım kazandırmıştır. Eğitim sonrası farkındalığın artması ve potansiyel özelliklerin ortaya konulması, farklı bakış açılarının ortaya çıkmasına fırsat tanımıştır. Navitas, pozitif sunumuyla, programı keyifli hale getirmeyi başarmıştır.

Vildan Ortaç
İstanbul Cerrahi Hastanesi İK Müdürü

Dekon Dedeman Kongre Organizasyon
Şirketimizin stratejik planlamasına, ekip ruhuna ve motivasyonuna Navitas’ın önemli katkıları bulunmaktadır. Uzun vadeli planlarımızın oluşmasında, yöneticilerimizin becerilerinin gelişmesinde bizimle birlikte çalışmış ve bizi etkin bir biçimde yönlendirmişlerdir. Gruba uyarlanmış bir içerik, ekibin beklentilerine uygun eğlenceli bir sunumla çalışmalarımızın yön kazanmasına katkıda bulunmuşlardır. Kendi ekip çalışmaları ve sorumluluk anlayışları sayesinde aldığımız hizmet kalitesinden memnunuz.

Cengiz Korkmaz
Dekon Dedeman Kongre Organizasyon Yönetici Ortak

Pharmasante
Navitas’tan aldığımız "Stres Yönetimi eğitimi, stresin hayatımız için ne kadar gerekli olduğunu ve en önemlisi stresin ne olduğunu anladığımız bir eğitimdi. Stresle baş etme bizim işimizde, hastalarımıza daha iyi hizmet sunmak için büyük önem taşımaktadır. Bu bilgiler, bakış açımızın ve olaylara verdiğimiz tepkilerin kontrolünün bizde olduğunu öğrenmemizi sağladı. Hayatın, fiziksel ve zihinsel sağlıkla bir bütün olduğunu ve mutluluğun bu bütünlükte mümkün olduğunu görmek açısından yararlıydı. Ofis içinde yapılabilecek ve işimizin verimini artıracak yararlı egzersizlerle deneyim yaşamak oldukça keyifli ve yararlı oldu.

Violet Aryo
Pharmasante Müşteri İlişkileri Yöneticisi

Volkswagen Doğuş Finans
“Navitas ile çalışmamız “Olumlayıcı Sorgulama Teknikleri” üzerine bir eğitimle başladı. Sevgili Demet Uyar’ın katkılarıyla hem iletişim süreçlerimiz için hem de bize ödül getiren uygulamamızın aşamalarından biri olan “Biz bize” projemiz için oldukça faydalı bir metot elde ettik. Son olarak Navitas ile birlikte “Kişisel Liderlik” ve “Duygusal Zeka” konularında keyif alarak fayda sağladığımız eğitimler gerçekleştirdik.  Kişiye özel dinamiklerin öne çıktığı bu alanlarda, grup eğitimleri yapmamıza karşın bireysel fayda ve farkındalıkların yüksek olduğu; katılımcıların yaşantılarında yeni kapılar açan bir deneyim oldu. Bunun yansımalarını sonraki dönemlerde de gözlemleyerek, kişilerin kendilerini konumlandırma ve ifade etmelerinde daha motive olduklarını ifade edebilirim.  Oldukça önemli bir faktör olan eğitmenlerin yaklaşımları ve aktardığı konuyla ilişkili duruşları da katılımcılardaki etkiyi arttırdı. Katkıları için kendi adıma ve vdf adına teşekkür ediyorum. 

Burcu Yürek
Volkswagen Doğuş Finans İnsan Kaynakları Müdür Yardımcısı  

Tchibo
Demet Uyar tarafından verilen “Yöneticiler İçin Koçluk Becerileri” eğitimi ile Yönetici Koçluğunun ne anlama geldiğini ve yöneticisi olduğum bölümde nasıl ilerlemem gerektiğini öğrendim. Eğitimden önce iş yapan, hataları kendisi düzelten, personele fazla sorumluluk vermeyen ve her zaman hatırlatma yapıp iş yükümü arttıran bir yönetici iken, almış olduğum eğitim ile yapmış olduğum yöneticilik hatalarının farkına vardım. Bu farkındalığı eğitim sırasında vermiş olduğunuz pozitif enerji, yapmış olduğumuz pratikler ve güler yüzünüzle bana kazandırdığınız için çok teşekkürler.

Serkan Bora
Tchibo Turkey / Muhasebe Müdürü 

Philips
Yönetici olmak ve özellikle de yüksek nitelikli bir guruba hitap etmek alışılagelmiş tekniklerin de ötesinde beceriler gerektiriyor. Gerek Türkiye'de yöneticilik yaptığım dönemlerde gerekse şu anda görevimi sürdürmekte olduğum Dubai ‘de Koçluk ve Mentorluk eğitiminden öğrendiklerimden çok faydalandım. Hatta diyebilirim ki Dubai de 7 ayrı milliyet ve dolayısıyla farklı değerlere sahip olan ekibimi yönetmek için tek kullandığım etkin yöntemdi. Bu sayede çok kısa bir dönem içinde ortak hedefimizi belirleyip, tam bir takım halini aldık. Sürdürülebilir başarıyı arayan her seviyedeki yöneticinin bu eğitimden faydalanmasını tavsiye ederim. 

Yenal Gökyıldırım 
Afrika Bölgesi Genel Müdür

ATU Retail
Four people joined 2 days “Train The Trainer” training delivered by Mr. İnanç Civelekoğlu from Navitas in ATU Retail Institute in Tunisia. Within two days we passed through all elements on how to become a professional trainer: adults learning, video records, presentations skills, etc.  Content was clear and useful: The trainer was open for meeting all the expectations. We have already successfully implemented techniques delivered during the program into our existing trainings and experienced the advantage of being on both sides: trainer and participant.Thank you Navitas…

Sylwia Regulska
Tunus ATU Retail Sorumlusu 


 • Ana Sayfa
 • Biz Kimiz
 • Referanslar
 • Envanterler
 • Uluslararası İşbirlikleri
 • Sosyal Sorumluluk Projelerimiz
 • Eğitim
 • Danışmanlık
 • Koçluk
 • Makaleler
 • Haberler
 • Etkinlikler
 • Foto Galeri
 • İletişim